Kariéra

Skúsený maklér si u nás nájde domov a Maximálne odmeňovanie.
Neváhajte a pridajte sa k nám.

Pridajte sa k nám

Hľadáme ľudí, ktorí majú DOSTATOK ČASU na prácu teraz, aby o pár rokov mohli mať dostatok času na VŠETKO, PO ČOM TÚŽIA !!!

Kariéra v našej realitnej spoločnosti

Hľadáme iniciatívnych ľudí so silnou MOTIVÁCIOU BYŤ ÚSPEŠNÍ, s orientáciou na ciele a " ťahom na bránu ".
Hľadáme ľudí, ktorí hľadajú PRÍLEŽITOSŤ, ktorí chcú byť BOHATÍ a ktorí sú pripravení TVRDO PRACOVAŤ.
Reality sú prácou na plný úväzok

Náplň práce:

  • aktívne vyhľadávanie klientov,
  • kontakt s klientmi pri sprostredkovaní predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľnosti,
  • vedenie obchodných stretnutí,
  • práca s databázou spoločnosti,
  • obhliadky nehnuteľností,
  • zabezpečenie podkladov pri prevode nehnuteľností,
  • komunikácia s rôznymi inštitúciami.

Pracovný pomer:

  • živnosť –  sprostredkovateľská činnosť,

Výkon práce:

  • Prešovský kraj,
  • Košický kraj,

Ponúkame:

  • prácu z domu ( vhodné aj pre ženy na materskej )
  • školenia,
  • motivujúci systém práce, ohodnotenie podľa výsledkov

Požiadavky:

  • vysoké pracovné nasadenie,
  • prirodzená inteligencia a samostatné myslenie,
  • príjemné vystupovanie a schopnosť jednať s ľudmi,
  • vodičský preukaz skupiny B - výhodou
  • znalosť PC a internetu užívateľsky - doškolíme
  • schopnosť učiť sa nové veci,
  • samostatnosť,
  • spoľahlivosť,
  • lojálnosť voči firme,
  • predchádzajúce skúsenosti na pozícii sprostredkovateľ alebo obchodník s realitami výhodou.

Termín nástupu:

  • ihneď

Pošlite nám hneď svoj životopis