Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

O nás

Vitajte na našej stránke, sprostredkovateľa obchodu s nehnuteľnosťami.

Zabezpečujeme pre Vás  profesionálne služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu  nehnuteľnosti na východnom Slovensku  špeciálne v regiónoch Medzilaborce, Svidník, Stropkov, Giraltovce, Prešov, Sabinov, Bardejov a Humenné.

Samozrejmosťou sú komplexné realitné a právne služby počnúc inzerciou Vašej nehnuteľnosti až po odovzdanie kľúčov a prehlásenie energií Vášho nového domu alebo bytu.

V práci sa hlavne zameriavame na podávanie presných, neskreslených informácií o nehnuteľnostiach ktoré ponúkame. Vysoko etický prístup, dlhoročné profesionálne skúsenosti z domova ako aj zo zahraničia, šikovní partneri predaja sú našou spoločnou devízou. Dôvera klienta musí byť vyvážená serióznym prístupom sprostredkovateľa. Dôraz kladieme predovšetkým na dosiahnutie obojstrannej dôvery.

Vieme, že dôvera sa veľmi ťažko získava. Snažíme sa ku klientom pristupovať s profesionálnym prístupom sprostredkovateľa, aby sme pre Vás mohli dosiahnuť pohodlný a hlavne bezpečný predaj Vašej nehnuteľnosti.

Spoluprácou s nami získate kvalitu po všetkých stránkach realitného obchodu, od počiatočného zhodnotenia možnosti predaja alebo kúpy, nastavenia ceny, cez kvalitnú prezentáciu Vašej nehnuteľnosti a neustále vyhľadávanie vhodných ponúk, až po samotný proces predaja a kúpy, vrátane upozornenia na možné riziká pre obe zúčastnené strany a ich maximálnu možnú elimináciu.

O nás

Cieľom našej práce je teda, zjednodušene povedané, zabezpečiť aby ste v každom momente prevodu vlastníctva mali úplnú istotu nad svojou nehnuteľnosťou a financiami. Skupina odborných spolupracovníkov od partnerov predaja počnúc až po finančných poradcov či znalcov Vám túto istotu prináša.
 
Tešíme sa na našu spoluprácu.


Prečo s nami?

Predaj nehnuteľností nie je pre každého každodenná záležitosť a povedzme si, je to pomerne zložitý a na skúsenosti náročný proces. Pravdepodobne nikto nechce spraviť chybu a prísť o peniaze alebo strechu nad hlavou. Máte možnosť sa na nás obrátiť a požiadať o pomoc pri tak dôležitej situácií vo Vašom živote.

Prečo s nami spolupracovať?

 • poznáme tento náš región a požiadavky záujemcov o kúpu nehnuteľností,
 • máme 12-ročné skúsenosti potrebné pre predaj nehnuteľností,
 • vieme určíme trhovú hodnotu Vašej nehnuteľnosti,
 • máme odborne vyškolený tím obchodníkov,
 • disponujeme širšou databázou klientov, ktorí chcú kúpiť nehnuteľnosť
 • ušetríme váš čas a odbremeníme vás od starostí a stresov,
 • predáme vašu nehnuteľnosť za trhovú cenu,
 • dokážeme predať Vašu nehnuteľnosť aj v prípade, že je na nej záložné, prípadne exekučné právo, bez toho, aby ste na to potrebovali čo i len euro,
 • dokážeme predať Vašu nehnuteľnosť v prípade potreby aj tak, že ju môžete užívať aj niekoľko mesiacov po prevode. Máte tak jedinečnú príležitosť dostavať svoj dom (alebo prerobiť Váš nový byt) za peniaze kupujúceho, pričom sa sťahovať budete až do dokončenej nehnuteľnosti.

Ako vám  pomôžeme?

 • zabezpečíme predaj vašej nehnuteľnosti od A: zoženieme všetky potrebné podklady a nehnuteľnosť profesionálne nafotíme
 • predaj podporíme inzerciou v rôznych celoslovenských aj lokálnych médiách a prezentáciou v rámci našich prezentačných miest
 • zabezpečíme kompletnú komunikáciu so záujemcami o kúpu vašej nehnuteľnosti, aj s vybavením hypotéky a znaleckého posudku
 • len s vážnymi záujemcami, vopred informovanými zrealizujú naši realitní obchodníci obhliadku vo vopred dohodnutom čase
 • budeme vás informovať o stave predaja vašej nehnuteľnosti
 • pokiaľ sa klient rozhodne pre kúpu vašej nehnuteľnosti, pripravíme kompletný právny servis, z Vašej strany bezplatný
 • garantujeme obom stranám bezpečnú úhradu kúpnej ceny
 • budeme vás zastupovať v katastrálnom konaní až po rozhodnutie katastra o prevode vlastníckych práv.

Všetky náklady hradíme my, až kým obchod nezrealizujeme. Chceme byť totiž odmeňovaní len za to, čo skutočne urobíme. Preto si môžete byť istí, že naši realitní obchodníci vynaložia maximálne úsilie, aby sa predaj vašej nehnuteľnosti zrealizoval za čo najkratšiu dobu a k vašej spokojnosti.

Aká je naša odmena?

Provízia za sprostredkovanie je vždy vopred dohodnutá. Najčastejšie sa pohybuje v rozsahu 3-7% a prináleží nám až po realizácii predaja. Avšak je možné dohodnúť sa aj na inej pevnej dohodnutej odmene. Výška odmeny závisí od predajnej ceny, ako aj od rozsahu objednaných služieb.