Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Predaj chalupa Čabiny

Interné ID: RG/14/17/
Obec: Čabiny
Okres: Medzilaborce
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

     Predám zachovalý dom v obci Čabiny, vhodnejší skôr na chalupárčenie a oddych. Obec Čabiny leží pod svahmi beskydských vrchov v doline Laborca, vzdialená od okresného mesta Medzilaborce cca 11 km, od Humenného 30 km.

    Chalupa /10x11m/ s pekným pozemkom 1092 m2 je čiastočne podpivničená, na poschodí pozostáva z 3 izieb, chodby, miestnosti na možnú kúpeľňu, špajze s výlezom na pôjd a verandy. Je postavená prevažne z tehly a kvádrov. V dome je zavedená elektrina 230/400 V. Voda ani žumpa pri dome nie je. Vodovodnú prípojku je potrebné riešiť výkopom, vrtom na studňu s možnosťou samospádu vody. Vykurovanie domu v súčasnosti je riešené pieckou v kuchyni na tuhé palivo a v novom domčeku novými kachľami. Podlahy v izbách - drevené tzv. \"dyle\", sú v horšom stave, neošetrované.

    V strednej časti pozemku sa nachádza hospodárska budova, s letnou kuchyňou, garážou, hosp. miestnosťou a vonkajším suchým WC. Naproti sa nachádza nový domček s prístreškom, s dvomi miestnosťami a plastovými oknami, kde sa dá okamžite bývať. V prvej izbe s dlažbou je kuchynská mini linka a plynový sporák. Druhá izba s drevenou podlahou s kachľami na drevo je vhodná na spanie. Plechové strechy na budovách sú v dobrom stave.

    Okolité prostredie Čabín ponúka možnosti pre aktívny oddych a regeneráciu, je vhodné na turistiku a agroturistiku.

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
110 m2
Plocha pozemku:
1092 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
5
Balkón:
nie
El. napätie:
230/400V
Voda:
nie
Kanalizácia:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka