Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Predaj obytné priestory - obec Okrúhle

Interné ID: RG/04/21
Obec: Okrúhle
Okres: Svidník
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Budova
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj časť budovy s príslušenstvom v obci Okrúhle, okr. Svidník, /vzdialenosť nehnuteľnosti: od Stropkova približne 11 km, od Svidníka cca 18 km, od Giraltoviec 10 km a od Prešova 37 km/. Uvedený priestor je vhodný na vlastné bývanie, alebo ako nájomné priestory, prípadne využitie ako kombináciu kancelárskych priestorov s ubytovaním.

Predávaný priestor budovy je postavený z tehly a pozostáva z dvoch podlaží a suterénu. Vstup do suterénu je z prednej časti a na vrchné podlažia sa vchádza zo zadnej strany budovy. 1-é podlažie slúžilo predtým ako zdravotné stredisko, pozostáva z 3 miestností, schodiska a chodby, celkovo o výmere 63,56 m2, na 2-om podlaží sú 2 veľké izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC a smaltovanou vaňou a chodba, výlez na pôjdovú časť, spolu vo výmere 72,77 m2. Podlahy na prízemí sú betónové s PVC, na poschodí sú dve izby s položenými parketami, ostatné priestory sú betónové s PVC podlahou. Stavba je čiastočne podpivničená, v suteréne sa nachádza práčovňa, uhoľný sklad a kotolňa, priestory sú v dezolátnom stave. Všetky priestory budovy si vyžadujú rekonštrukciu. Budova je zateplená minerálnou vlnou a zaizolovaná bielym sidingom. Strecha je pôvodná plechová, avšak potrebuje vykonať údržbu.

Príslušenstvom k budove je hospodárska stavba, ktorej súčasťou je murovaná garáž, skladisko na uskladnenie náradia a materiálu a garáž z drevenej konštrukcie. Vodovodný rozvod je  potiahnutý z obecnej prípojky, vedľa  hospodárskej budovy je veľkorozmerná žumpa z  betónovej konštrukcie. Pozemok je rovinatý, o rozlohe 1.183 m2, v predaji podiel ½.

 Obec Okrúhle má v súčasnosti cca 640 obyvateľov. Miestnym obyvateľom aj obyvateľom okolitých obcí slúži nákupné stredisko, predajňa potravín, reštaurácia a pohostinstvo, základná škola, materská škola, matrika, pošta a zdravotné stredisko. Je tu kultúrny dom, dom smútku, spracovanie dreva, chov dobytka, športový areál atď.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
136 m2
Plocha pozemku:
1183 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
5
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
2
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
žumpa
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Pozrieť na mape