Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Predáme dvojpodlažnú murovanú chatu v rekreačnej oblasti Domaša-Valkov, vo veľmi peknej lokalite, kúsok za  penziónom Maják a cca 250 m od vodnej plochy Domaša. Prístupová cesta k nej je po asfaltovej ceste. Je postavená zo sivých tvárnic na pozemku o veľkosti 209 m2.

                Na 1-om podlaží je hala s osadeným krbom, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, technická miestnosť so 100 L elektrickým bojlerom zn. Ariston a expanznou nádržkou. Z haly sa vychádza do dreveného altánku v polkruhovom tvare. 2-é podlažie má dve izby, balkón a chodbičku. Pôjdová časť slúži na odkladanie vecí, má sklápací rebrík. Kuchynská časť má plynový sporák s propán-butánovou bombou. Podlahy na prízemí sú betónové s dlažbou a na poschodí je položená 3 cm hrubá drevená podlaha.

                Voda je z vlastného zdroja – studne, je odvádzaná do domu pomocou ponorného čerpadla. Dom je napojený na miestnu kanalizáciu a má aj vlastnú žumpu (oceľ. nádrž), umiestnenou v prednej časti pozemku. Strecha chaty je hliníková, pod ňou je izolácia z minerálnej vlny.

                Príslušenstvom k chate je plechová prístavba s kompletným vybavením na bývanie a v zadnej časti je tam ešte plechový prístrešok na uskladnenie materiálu na údržbu. Hranicu pozemku tvorí pekný, udržiavaný ihličnatý živý plot. Okolité prostredie je vhodné na relax, turistiku a vodné rekreačné športy. K pozemku patrí ešte aj parkovanie pre vozidlá na vedľajšom pozemku.

                Táto dvojpodlažná chata sa predáva s komplet nábytkom a vybavením, pri rýchlom jednaní ešte možná zľava.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
209 m2
Zastavaná plocha:
65 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
3
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
ČOV
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape